O mnie

Na imię mam Paweł, rocznik 1983. Mieszkam w małej miejscowości w województwie małopolskim. Mam kochającą żonę Martynę i najwspanialszą na świecie córeczkę Laurę, która pojawiając się na świecie w sierpniu 2021 roku odmieniła moje życie. Właściwie to odmieniły je w dwójkę wspólnie z żoną. Bo to właśnie żona Martyna zasugerowała mi, abym się „wylogował”.

Coś więcej o mnie. Z wykształcenia ekonomista. Licencjat na Athlone Institute of Technology i magisterium na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Dodatkowo studia podyplomowe związane z moją pasją – czyli hodowla koni i jeździectwo na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 2008 roku prowadzę swoją firmę. Spełniony w życiu i biznesie.

W tym miejscu chciałbym jednak opowiedzieć wam o czymś więcej. O wylogowaniu się. Porzuciłem media społecznościowe i odłożyłem telefon na półkę. Zacząłem patrzeć na świat nie przez ekran a przez własne oczy. Od tego czasu staram się szerzyć ideę wylogowania się i życia. Życia własnym życiem a nie innych i wspomnień w miejscu zdjęć.